Seznam novinek

Letenka na let balónem již od 1 990,- Kč/osoba

Vyhlídkový let balonem v pasažérských balonech pro až 16 pasažérů již od 1 990,- Kč/osoba.

Let realizujeme se stewardem/stewardkou na palubě, kde se již během letu podávají nelko nápoje.

Letenka má platnost 2 roky od data jejího zakoupení. Letenku lze prodloužit.

Při nákupu stačí uhradit zálohu 500,- Kč/letenka a doplatek můžete uhradit kdykoliv později, nejpozději před letem.

Vánoční akce na lety balónem

Nabídka letenek na let balónem za bezkonkurenční vánoční akční cenu již od 2 200,- Kč/osoba.

Nyní můžete uhradit pouze zálohu 500,-Kč/osoba/letenka, doplatek nejpozději před letem.

Doba trvání akce do 24.12.2013.

Darujte svým blízkým, kamarádům nebo obchodním partnerům zážitek v podobě letu balónem. Máme pro Vás nachystanou letenku a vánoční certifikát v dárkovém balení.

Porucha telefonu 572 547 183

Z důvodu poruchy telefonu 572 547 183 volejte na telefonní číslo 572 547 184 nebo mobilní telefony 603 155 017, 774 996 806, 774 255 585, 774 155 017. Váš požadavek nebo dotaz nám můžete rovněz poslat e-mailem na info@zazij.eu.

Na odstranění poruchy se intenzivně pracuje.

Děkujeme za pochopení, team ZAŽIJ.EU

Balónový festival "Lety bez hranic"

Zveme všechny příznivce balonového létání na mezinárodní balónový festival "Lety bez hranic", který se bude konat ve dnech 16.8. - 19.8.2012 v areálu BalonCentrum Břestek.

Plánovány jsou hromadné ranní a podvečerní lety přímo od našeho nově otevřeného BalonCentra v Břestku, od hradu Buchlova a z centra Uherského Hradiště!

Cena letenky již od 3 000,- Kč.

Více informací najdete na www.baloncentrum.eu

Dárkové poukazy

Pro Ty z vás, kteří si nejsou jistí, čím by udělali svým blízkým opravdovou radost, nabízíme možnost zakoupit poukaz v libovolné hodnotě. Obdarovaný si následně vybere sám z našeho portfolia zážitků…let balonem, wellness, masáž nebo třeba jízdu ve Ferrari! Darujte poukazy v hodnotě 500,-Kč, 1000,-Kč a 5000,-Kč a dopřejte tak obdarovanému možnost volby toho nejpříjemnějšího zážitku!

Let balónem v Alpách- přelet Alp

AlpenCrossing - pro větší dobrodruhy nabízíme až 5-ti hodinový přelet Alp v balonu z Rakouska do Itálie, cena letenky 22.000,-Kč/os.

Let balónem v Alpách - let v údolí

Let balonem v Alpách - let v údolí, cena letenky: 8.500,-Kč/os.

Změna image muže

Změna image není určena jen pro ženy. I muži si zaslouží být krásní. Nechejte se hýčkat zkušenou vizážistkou a stylistkou :-)

Kurz lezení na pískovci

V tomto kurzu Vás naučíme všechno, co potřebujete vědět o lezení na pískovcových skalách.

Detektorem do historie

Chcete zažít dychtivost hledačů pokladů  a stát se aspoň na chvíli součástí historie? S detektorem kovů se vydat do míst, která nabízejí tajemství spousty let lidským očím skryté. Vše co si najdete zůstane jen Vám.

SIMULÁTOR ALFASIM Z 242 L

Na simulátoru se létají cvičné, pokračovací, akrobatické, noční, přístrojové a navigační lety za různých provozních a meteorologických podmínek.  Vizualizace krajiny se promítá na rozsáhlou širokoúhlou plochu.

Stát se na den modelkou

Být modelka je pravděpodobně sen 98% všech dívek ve věku od 15 let. Být modelka - to je móda, fotografie, přehlídky… Zkuste, jaké to je v praxi. Zkuste si pro jeden den být fotomodelkou. Zjistíte, jaké je pózovat před objektivem. Nepotřebujete mít žádné zkušenosti.

Zážitek na střelnici

Chtěli byste si vyzkoušet, jaké to je střílet z opravdových zbraní? Nabízíme Vám unikátní zážitek na střelnici. Na profesionální, podzemní střelnici, pod dohledem zkušeného instruktora si vyzkoušíte několik druhů zbraní.

ZMĚNA IMAGE / PROMĚNA

Ke každé proměně prodané v měsíci květnu  přidáme  zdarma balíček pro doprovod (tj. jednu osobu).
Balíček bude obsahovat: denní líčení a klasickou úpravu účesu (foukaná / žehlení) pro kamarádku, maminku, sestru, atp. anebo pánské střihání pro přítele, manžela, bratra, atp.

Koloběžky

Chcete -li relaxovat, poznávat krajinu a trochu si protáhnout tělo, vyrazte si na koloběžkový výlet Moravským krasem (do kraje tichých hlubokých žlebů, rozervaných bílých skal, jeskyní, propastí a strží). Koloběžka už dávno není jen hračka pro děti. Přijďte se přesvědčit - je pro Vás připravena celá řada typů a velikostí koloběžek pro dospělé i děti, jsou zde koloběžky na silnici i do terénu, velké i malé. Můžete se vydat na výlet po vlastní ose nebo můžete využít průvodcovských služeb.

Nový zážitek ve vzduchu.

Vyzkoušíte si, zda máte talent a cit pro řízení skutečného letadla a zda dokážete s klidem řešit nouzové situace. Po startu budete mít na starosti navigaci letadla. K dispozici budete mít pouze mapu a kompas. Možná během letu dojde ke ztrátě výkonu motoru a vy budete muset pomoci kapitánovi s diverzí na záložní letiště.

Více

Zorbing jako dárek

Objevili jsme pro vás zbrusu nový zážitek! Dárek, co vás nabije adrenalinem k prasknutí! Zorbing! Překonejte vlastní strach! Zdolejte zemskou gravitaci! Nechte své tělo zavřít do průsvitné koule a střemhlav spustit z kopce nebo po rozbouřené řece. Budete se cítit jako king. Darujte ten pocit!

Další sportovní zážitek!

Nabízíme speciální Skákací boty s odolnou pružinou ze skleněných vláken, díky kterým můžete skákat až do výšky 2-3 metrů, dělat skoro 2 metrové kroky, až tří metrové skoky, běhat rychlostí 40km/hod. Tento jedinečný zážitek je vhodný jak pro dospělé, tak i pro děti.

Nové vozy v sekci auto moto

V sekci Auto Moto zážitky dnes přibylo deset sportovních vozů, které si můžete pronajmout. Pokud se na řízení silného vozu necítite a přesto byste se v něm chtěli svézt, vyzkoušejte Jízdu ve sporťáku a nechte se povozit profesionálním řidičem.

Nová sekce 'Párty na Klíč'

Plánujete oslavu narozenin, pánskou nebo dámskou jízdu, firemní večírek či romantickou večeři pro dva? Nemáte čas ani chuť vše zařizovat a organizovat? Právě Vám je určena naše nejnovější sekce Party na klíč.

Historický letoun L-29 Delfín

Nejnovějším přírůstkem do naší nabídky je unikátní zážitek Let L-29 Delfín. Aero L-29 je historický proudový letoun, který sloužil naší armádě jako cvičný a školní stroj pro výcvik pilotů proudových stíhacích letadel. Vyroben byl v roce 1969. 

Střílejte jako akční hrdinové

Chcete si zkusit střílet z opravdových zbraní, tak jako hrdinové akčních filmů či videoher? Náš nejnovější Zážitek na střelnici Vám to umožní. Na profesionální, podzemní střelnici, pod dohledem zkušeného instruktora si vyzkoušíte několik druhů zbraní. Od malorážových přes velkorážové až po samopal nebo pumpovací brokovnici, jakou měl Terminátor.

Nové vyhlídkové lety

Do nabídky zážitků ve vzduchu jsme dnes přidali dvě nové varianty. Vyhlídkový let letadlem a Vyhlídkový let vrtulníkem. Obě varianty můžete prožít buď sami, v páru nebo ve třech.

Zažijte bungee jumping

Pružné lano přivázané ke kotníkům a hluboko pod Vámi vodní hladina. Dokážete překonat svůj strach a skočit? Pokud ano, vyzkoušejte si Bungee jumping, nejnovější zážitek v naší nabídce.

Vyhlídkový let balónem

Závidíte ptákům? Už nemusíte! Vzneste se do oblak jako pták a užívejte volnosti a ticha! Máme pro vás dárek nad dárky! Zážitek s pocitem svobody. Vyhlídkový let balonem, to je přesně dárek, o jakém jste snili. Dárek, na jaký jste čekali. Prostě zážitek!

Relaxace a masáže

Toužíte po absolutním uvolnění a stavu blaženosti? Dopřejte si ten zážitek! Nejlépe ve dvou! Masáže a relaxace navodí ten správný pocit slasti komukoliv – nabídka je bohatá! Dárek pro tělo i duši – to jsou masáže a relaxace. Neváhejte!

Vyfoť si svůj let balonem fotoaparátem Olympus...

Vyfoť si svůj let balonem fotoaparátem Olympus...

Ke každým dvěma zakoupeným  letenkám získáte jako dárek fotoaparát Olympus. Vyfoťte si svůj nevšední zážitek z letu balonem.

Fotoaparát Olympus jako dárek. Vyfoť si svůj zážitek! Fotoaparát Olympus jako dárek. Vyfoť si svůj zážitek!

Letenku můžete objednat  v našem e-shopu, nebo telefonicky.

Spuštěna beta verze ZAŽIJ.eu

Spustili jsme zbrusu nové stránky pro Vaše zážitky. Přinášíme Vám širokou nabídku zážitků, jakožto nejmodernější a nejoriginálnější formy darů, na něž se nezapomíná. Zážitky pro muže i pro ženy. Zážitky pro romantiky i adrenalinové šílence. Zážitky pro partnery, kamarády i rodiče.

Další adrenalinový zážitek!

Máte rádi akční filmy či pc hry? Pak vám nabízíme unikátní Zážitek na střelnici. Jedinečná možnost vyzkoušet si, jaké to je střílet z opravdových zbraní.

+420 572 547 183

Let balónem
Navrhněte nám zážitek

Zážitky

Určení

Informace

Zážitky v krajíchZážitky
Sháníte dárek a došla Vám inspirace? Prohledali jste svou bezednou studnici nápadů a narazili jste na samé dno?

Copyright © 2009cc MACHIN-GLOBAL s.r.o.
Tvorba www stránek MACHIN.cz, webhosting HOSTSERVIS.cz


Partneři:
Warning: file_get_contents(http://paticky.machin-global.cz/zo.php?sekce=web&id_web=24&delic=%20|%20): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /www/doc/www.zazij.eu/www/components/footer.php on line 130
| vyhlídkový let balónem | regály | Last minute Egypt | ... další partneři

Máte zajímavý web s obsahem věnovaným zážitkům a chcete vyměnit odkazy, neváhejte nás kontaktovat.