Čakrová masáž

dotaz


Vhodné

  • pro rodinu
  • pro kluky
  • pro holky

Popis Čakrová masáž:

Tranquility originální čínský styl
(Harmonizace hlavních energetických center a drah)

Velice příjemná hodinová terapie horkými lávovými kameny za zvuků speciální alfa hudby zakončená relaxací s polodrahokamy.

Podle tradičních asijských psychofyzických systémů jsou čakry energetická centra rozmístěná v lidském těle. Skrze tato centra proudí energie mezi energetickou soustavou člověka a okolím oběma směry. Pokud je tok energie menší nebo je nějak pozměněn, necítíme se dobře. Trvá-li porucha proudění delší dobu, onemocníme. Masáž čaker tyto problémy v toku energie řeší a vrací systém do původního ideálního stavu.

Většina systémů pracuje se sedmi základními čakrami na páteři člověka a mnoha vedlejšími čakrami například na dlaních, chodidlech a velkých kloubech. Všechna energetická centra jsou spojena s vnitřními orgány v jejich blízkosti, ale také s určitými emocemi a myšlenkovými návyky. Každou z čaker můžeme ovlivňovat mimo tělo, přímo na těle nebo přes reflexní plošku, která je umístěna na chodidle. Masáží čaker ovlivňujeme fyzické tělo, ale také mnoho dalších jemnějších úrovní.
Touto masáží lze rozpouštet energetické bloky v člověku. Na oblast čakry se při masáži přikládají léčivé kameny. Ke každé čakre náleží určitý kámen.

Jedná se jemnou relaxační techniku, která doplňuje chybějící enegii a rozpouští emocionální, energetické a svalové bloky.   

60 min. (bez harmonizace čaker)
90 min. (kompletní terapie)
 

Přehled variant zážitku Čakrová masáž

Plzeň

Název Počet osob Cena včetně DPH
60 minut  bez harmonizace čaker 935 Kč

90 minut  kompletní terapie 1485 Kč

Fotogalerie:

obrazek produktu obrazek produktu obrazek produktu
+420 572 547 183

Paintball
Navrhněte nám zážitek

Zážitky

Určení

Informace

Zážitky v krajíchZážitky
Sháníte dárek a došla Vám inspirace? Prohledali jste svou bezednou studnici nápadů a narazili jste na samé dno?

Copyright © 2009cc MACHIN-GLOBAL s.r.o.
Tvorba www stránek MACHIN.cz, webhosting HOSTSERVIS.cz


Partneři:
Warning: file_get_contents(http://paticky.machin-global.cz/zo.php?sekce=web&id_web=24&delic=%20|%20): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /www/doc/www.zazij.eu/www/components/footer.php on line 130
| vyhlídkový let balónem | regály | Last minute Egypt | ... další partneři

Máte zajímavý web s obsahem věnovaným zážitkům a chcete vyměnit odkazy, neváhejte nás kontaktovat.