Lávové kameny

dotaz


Vhodné

  • pro rodinu
  • pro kluky
  • pro holky

Popis Lávové kameny:

O blahodárném účinku horkých a drahých kamenů při masážích věděli lidé již před 5 tisíci lety. Masáže, prováděné pomocí teplých kamenů nebo přikládáním vzácných kamenů na tělo, byly oblíbené již u starých Inků, Mayů, v Mezopotámii, v Indii, Číně, Thajsku a u severoamerických Indiánů.
Existují tedy různé typy a školy masáží s horkými kameny. Naše havajská masáž lávovými kameny je specifická tím, že klade důraz na dostatečné prohřátí celého těla a důkladné promasírování většiny svalů, přičemž bere v potaz problematické partie. Tato luxusní velice příjemná masáž je prováděna lávovými kameny zahřátými na 50 - 60 stupňů celsia. Trvá 90 až 120 minut a provádí se na celém těle s použitím aromatických olejů. Každá část těla se masíruje kameny i bez nich, na některých místech je tělo pomocí kamenů prohříváno pasivně pokládáním nebo podkládáním.

Masáž výborně působí na problémy svalů zad a páteře. Účinně bojuje s bolestmi šíje a hlavy. Výrazně uvolňuje svalové napětí a blokace energie v meridiánech, což způsobí nové rozproudění energie v celém těle. Teplo a speciální pomalé masážní hmaty mysl nejprve uklidní, takže klient pociťuje úžasnou relaxaci a slastné pocity bezpečí, kdy se všechny stresy samovolně rozpouštějí. Na konci masáže přichází hluboký klid a vyrovnání těla a mysli. Účinek takového ošetření vydrží mnohem déle, než po klasické masáži.

Havajská masáž lávovými kameny skvěle uvolňuje tělo a mysl a je  královskou disciplínou mezi masážemi.

V TÉTO MASÁŽI SE SNOUBÍ HLOUBKOVÁ SVALOVÁ MASÁŽ S TEPLOU RELAXAČNÍ TERAPIÍ.

Přehled variant zážitku Lávové kameny

Plzeň

Název Počet osob Cena včetně DPH
60 minut  	935 Kč

90 minut  	1485 Kč

Fotogalerie:

obrazek produktu obrazek produktu
+420 572 547 183

Balónový festival Lety bez hranic
Navrhněte nám zážitek

Zážitky

Určení

Informace

Zážitky v krajíchZážitky
Sháníte dárek a došla Vám inspirace? Prohledali jste svou bezednou studnici nápadů a narazili jste na samé dno?

Copyright © 2009cc MACHIN-GLOBAL s.r.o.
Tvorba www stránek MACHIN.cz, webhosting HOSTSERVIS.cz


Partneři:
Warning: file_get_contents(http://paticky.machin-global.cz/zo.php?sekce=web&id_web=24&delic=%20|%20): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /www/doc/www.zazij.eu/www/components/footer.php on line 130
| vyhlídkový let balónem | regály | Last minute Egypt | ... další partneři

Máte zajímavý web s obsahem věnovaným zážitkům a chcete vyměnit odkazy, neváhejte nás kontaktovat.