Let balónem v Alpách- přelet Alp

dotaz


Vhodné

  • pro rodinu
  • pro kluky
  • pro holky

Popis Let balónem v Alpách- přelet Alp:

AlpenCrossing - pro větší dobrodruhy nabízíme až 5-ti hodinový přelet Alp v balonu z Rakouska do Itálie, cena letenky 22.000,-Kč/os.

 

Na rozdíl od klasického balónového létání u nás, které je již považováno za absolutní zážitek, let balónem přes Alpy do Itálie překoná všechny Vaše euforie jako takové.

Alpské přelety je možno realizovat asi 2 až 4 krát v zimě (od listopadu do února). Plánování je obvykle jen krátkodobé, tzn. že je je předpokladem Vaše velká časová flexibilita pro přelt Alp. V letní sezóně není možné plánovat přelety Alp v důsledku termického proudění.

Plánování přeletu Alp:

Pokud z povětrnostní situace vyplývá, že bude možné uskutečnit přelet Alp, budete o tom informováni 2 dny předem. Potřebujeme "Nordföhnwetterlage", tj. směr větru od severu  alespoň 80km / h ve výšce 5000m, který se vyskytne po přechodu studené fronty, pod rostoucím tlakem kdy bude většinou jasno bez oblačnosti.

Místo setkání je v závislosti na směru větru kolem 8 hodiny  v Zell am See a St Johann in Tirol. Společná příprava balónu a následně vzlétneme spolu!

Balóny pak letí na Grossglockner, Grossvenediger, Dolomity atd., až do údolí těsně před Benátky , kde bude naše místo přistání.

V balónu nad Alpami jsou zaručené neuvěřitelné výhledy na vrcholky Alp a Dolomit, a obvykle i výhled do dálky na Jadran. Po 3 až 4 hodinách se dostaneme do krásné slunné Itáliie, kde často pizzerie není daleko. Většinou je  v Itálii již velmi pěkné jako, jen bílé vrcholky hor v dálce jsou důkazem zimy v Dolomitech.

Vzduchoplavecký křest na místě přistání je tradice. Po příjezdu vozidla doprovodu se podíváme na pěkné ubytování se snídaní. Druhý den, se vydáme na zpáteční cestu.

 

      

 

Požadavky na cestující:

    
* Cítíte se zdráv a  fit a nemáte žádné zdravotní omezení pro danou výšku 5000m
    
* Teplé zimní oblečení, ale hlavně dobré, teplé boty
    
* Flexibilita, zavoláme 2 dny předem a třeba i ve všední dny, budeme samozřejmě rádi volat několikrát,  pokud navrhovaný termín není vhodný pro vás.
    
* Rezervace musí být kompletní a předem celá uhrazena

Služba obsahuje:

    
* Let balónem přes Alpy do Itálie
    
* Nocleh se snídaní v Itálii
    
* Transport zpět na místo startu
    
* Pojištění a poplatky

Přehled variant zážitku Let balónem v Alpách- přelet Alp

Alpy

Název Počet osob Cena včetně DPH
Přelet Alp  	22000 Kč


+420 572 547 183

Paintball
Navrhněte nám zážitek

Zážitky

Určení

Informace

Zážitky v krajíchZážitky
Sháníte dárek a došla Vám inspirace? Prohledali jste svou bezednou studnici nápadů a narazili jste na samé dno?

Copyright © 2009cc MACHIN-GLOBAL s.r.o.
Tvorba www stránek MACHIN.cz, webhosting HOSTSERVIS.cz


Partneři:
Warning: file_get_contents(http://paticky.machin-global.cz/zo.php?sekce=web&id_web=24&delic=%20|%20): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /www/doc/www.zazij.eu/www/components/footer.php on line 130
| vyhlídkový let balónem | regály | Last minute Egypt | ... další partneři

Máte zajímavý web s obsahem věnovaným zážitkům a chcete vyměnit odkazy, neváhejte nás kontaktovat.