Sportovní zážitky

Zážitky ve sportu

Nevybrali jste si v nabídce adrenalinových zážitků a přesto toužíte po dárku z oblasti netradičního sportu? Hledáte zážitek, který se jen tak nevidí a na vlastní kůži necítí? Nechte se do výše i do dáli unést zážitky a dárky ze sekce sportovních zážitků. Sportovní zážitky jsou tu pro vás nejen pro vaši kondici, ale také pro spoustu zábavy. Ve sportovních zážitcích si vyberete ať už toužíte otestovat skákací boty nebo vyzkoušet trikke - revoluční tříkolové vozítko podobné koloběžce. Můžete se dosyta vyřádit na souši, na sněhu i na vodě. Ovládněte vítr i zemskou přitažlivost! Překonejte vlastní strach! Vyzkoušejte snowkiting - jízdu s drakem na lyžích nebo snowboardu. S drakem na terénní tříkolce otestujte buggykiting nebo na plováku kiteboarding. Co dodat - sportovní zážitky jsou tu pro vás!

Název   SestupněVzestupněCena
Kiteboarding kurz

Už vás nebaví jen ležet a opalovat se na pláži? Chcete zažít něco nového? Vyzkoušejte si KITEBOARDING (jízdu s drakem na plováku). Nechte se tahat sílou větru a prohánějte se po vodní hladině.

Cena od:   5 532,-

Kraj:   Egypt, Řecko, Polsko, Jihomoravský kraj

Kiteboarding kurz

Snowkiting kurz

Máte rádi lyžování, snowboarding, rychlost a bezpečný adrenalin? Chcete zažít něco nového? Vyzkoušejte si SNOWKITING (jízdu s drakem na lyžích nebo snowboardu). Nechte se tahat sílou větru a prohánějte se po zasněžených pláních.

Cena od:   3 519,-

Kraj:   Slovensko, Moravskoslezský kraj, Vysočina, Ústecký kraj

Snowkiting kurz

Powerkiting kurz

Máte rádi bezpečný adrenalin? Chcete vyzkoušet něco nového? Vyzkoušejte si POWERKITING. Poperte se s drakem poháněným větrem. Naučte se řídit draka, kterým se můžete nechat táhnout na lyžích, snowboardu, terénní tříkolce nebo plováku.

Cena od:   1 805,-

Kraj:   Jihomoravský kraj

Powerkiting kurz

Buggykiting kurz

Máte rádi rychlost a bezpečný adrenalin? Chcete zažít něco nového? Vyzkoušejte si BUGGYKITING (jízdu s drakem na terénní tříkolce). Nechte se tahat sílou větru a prohánějte se po travnaté ploše.

Cena od:   2 511,-

Kraj:   Jihomoravský kraj

Buggykiting kurz

Trojkolka Trikke

Trikke je revoluční tříkolové vozítko podobné koloběžce, určené k zábavě, udržování kondice (fitness) a rekreační sportování. Na první pohled vypadá jako skládací koloběžka, ve skutečnosti s ní však nemá nic společného.

Cena od:   696,-

Kraj:   Praha, Moravskoslezský kraj

Trojkolka Trikke

Skákací boty (Uherské Hradiště)

Nová adrenalinová zábava! Skákací boty jsou revoluční sportovní novinkou. Instruktor Vás naučí skákat, pobíhat a provádět nejrůznější triky. Záleží jen na Vaší obratnosti, odvaze a touze poznat radost z téměř neomezeného pohybu.

Cena od:   520,-

Kraj:   Zlínský kraj

Skákací boty (Uherské Hradiště)

Odpoledne s pravým houbařem

Odpoledne s houbařem, který zná opravdu každou prašivku.

Cena od:   2 487,-

Kraj:   Královehradecký kraj

Odpoledne s pravým houbařem

Jízda se psím spřežením

Musher Junior

Cena od:   4 058,-

Kraj:   Královehradecký kraj

Jízda se psím spřežením

Strana: 1 2
+420 572 547 183

Balónový festival Lety bez hranic
Navrhněte nám zážitek

Zážitky

Určení

Informace

Zážitky v krajíchZážitky
Sháníte dárek a došla Vám inspirace? Prohledali jste svou bezednou studnici nápadů a narazili jste na samé dno?

Copyright © 2009cc MACHIN-GLOBAL s.r.o.
Tvorba www stránek MACHIN.cz, webhosting HOSTSERVIS.cz


Partneři:
Warning: file_get_contents(http://paticky.machin-global.cz/zo.php?sekce=web&id_web=24&delic=%20|%20): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /www/doc/www.zazij.eu/www/components/footer.php on line 130
| vyhlídkový let balónem | regály | Last minute Egypt | ... další partneři

Máte zajímavý web s obsahem věnovaným zážitkům a chcete vyměnit odkazy, neváhejte nás kontaktovat.