Těhotenská masáž

dotaz


Vhodné

  • pro rodinu
  • pro kluky
  • pro holky

Popis Těhotenská masáž:

Tato masáž představuje individuální terapii pro ženy ve všech měsících těhotenství i po porodu. Důležitost těchto masáží bývá často podhodnocená a přitom účinky jsou jasně patrné nejen na fyzické, ale i psychické stránce života těhotné ženy. Usnadňuje změny probíhající v těle a současně je vynikající přípravou na porod, díky masáži se uvolňuje napětí v těle a svalech. Pomáhá překonávat únavu, napětí a vede k znovunalezení ztracené energie.


V těhotenství a období po něm jsou mysl i tělo vystaveny nadměrné zátěži, a proto je potřeba uvolnění a relaxace o to důležitější. Fyzický i psychický stav je potřeba navrátit do stavu harmonie. Po masáži se budete cítit svěže a plná síly.


Každá masáž je opravdovou originalitou, důraz je kladen na pocity pohodlí, ale také Na individuální pocit nastávající maminky a její zdravotní stav. Obecně platí, že pokud Vám není nepříjemné ležet na bříšku, tedy necítíe tlak na plod, probíhá masáž jako normálně. Ve vyšším stadiu těhotenství se masáž zad provádí v leže na boku. Ve většině případů se uplatňují základní masážní postupy, ale velmi šetrně a jemně s dostatečným množstvím oleje, s vynecháním určitých oblastí a ve vhodných polohách.


Masáž přináší uklidnění a úlevu při mnoha potížích jako jsou bolesti v bederní oblasti zad, v oblasti kostrče, sedacího nervu, ramen, lopatek nebo otoků. Dále se provádí masáž nohou a plosky . Ta je velmi oblíbená z důvodu přetěžování nohou zvýšenou zátěží a působí zároveň jako prevence problémů s klenbou nožní. Často se zapomíná na možnost lehké masáže břicha. Ta Vám pomůže zlepšit peristaltiku střev a slouží jako prevence vzniku strií.

60 min. / 90 min.

Přehled variant zážitku Těhotenská masáž

Plzeň

Název Počet osob Cena včetně DPH
60 minut  	935 Kč

90 minut  	1485 Kč


+420 572 547 183

Paintball
Navrhněte nám zážitek

Zážitky

Určení

Informace

Zážitky v krajíchZážitky
Sháníte dárek a došla Vám inspirace? Prohledali jste svou bezednou studnici nápadů a narazili jste na samé dno?

Copyright © 2009cc MACHIN-GLOBAL s.r.o.
Tvorba www stránek MACHIN.cz, webhosting HOSTSERVIS.cz


Partneři:
Warning: file_get_contents(http://paticky.machin-global.cz/zo.php?sekce=web&id_web=24&delic=%20|%20): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /www/doc/www.zazij.eu/www/components/footer.php on line 130
| vyhlídkový let balónem | regály | Last minute Egypt | ... další partneři

Máte zajímavý web s obsahem věnovaným zážitkům a chcete vyměnit odkazy, neváhejte nás kontaktovat.