Vyhlídkový let balónem - BalonCentrum Břestek

dotaz


Vhodné

  • pro rodinu
  • pro kluky
  • pro holky

Popis Vyhlídkový let balónem - BalonCentrum Břestek:

Vyhlídkový let balonem s kapacitou 10 - 16 pasažérů s místem startu od BalonCentra Břestek ve všední dny (pondělí až čtvrtek).

Let balónem je zážitek plný romantiky, dobrodružsví a splněných snů.

Vyhlídkový let balonem trvá přibližně 1 hodinu dle podmínek na přistání. Na celou akci je však nutno počítat cca  3 až 4 hodin. Létáme v každém ročním období. Sraz bude v daný čas na startovním místě. Seznámení se s pilotem a posádkou. Po krátkých přípravách se nafukuje balón. Balón letí vždy ve směru větru a místo na přistání hledá pilot až v poslední fázi letu. Balón je sledován doprovodným vozidlem, které zajišťuje návrat pasažérů, posádky a balónu zpět na místo startu. Po přistání probíhá křest prvoletců se šampaňským, pasažéři obdrží na památku certifikát o absolvování letu balónem. Pokud jsou pasažéři ochotni, jsou nápomocni posádce při nafukování a balení balónu. Obzvláště při balení balónu Vaše výpomoc urychlí Váš návrat zpět na startovní místo.
Lety provádíme nejčastěji do výšky 300 m nad zemí, kde budete mít nejlepší rozhled na krajinu. Ale řídíme se přáním pasažérů a můžeme letět vysoko a rozhlédnout se daleko do kraje. Samozřejmě vše při dodržení leteckých předpisů.
Po dobu letu je povoleno fotit a natáčet.
 

Přehled variant zážitku Vyhlídkový let balónem - BalonCentrum Břestek

Břestek

Název Počet osob Cena včetně DPH
Vyhlídkový let balonem s kapacitou 10 - 16 pasažérů s místem startu od BalonCentra Břestek ve všední dny (pondělí až čtvrtek).  Vyhlídkový let balonem s kapacitou 10 - 16 pasažérů s místem startu od BalonCentra Břestek ve všední dny (pondělí až čtvrtek).	3190 Kč


+420 572 547 183

 Let balónem v Alpách- přelet Alp
Navrhněte nám zážitek

Zážitky

Určení

Informace

Zážitky v krajíchZážitky
Sháníte dárek a došla Vám inspirace? Prohledali jste svou bezednou studnici nápadů a narazili jste na samé dno?

Copyright © 2009cc MACHIN-GLOBAL s.r.o.
Tvorba www stránek MACHIN.cz, webhosting HOSTSERVIS.cz


Partneři:
Warning: file_get_contents(http://paticky.machin-global.cz/zo.php?sekce=web&id_web=24&delic=%20|%20): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /www/doc/www.zazij.eu/www/components/footer.php on line 130
| vyhlídkový let balónem | regály | Last minute Egypt | ... další partneři

Máte zajímavý web s obsahem věnovaným zážitkům a chcete vyměnit odkazy, neváhejte nás kontaktovat.