ZorbingVhodné

  • pro rodinu
  • pro kluky
  • pro holky

Popis Zorbing:

Zorbing představuje netradiční, lehce extrémní, sportovní aktivitu, která je však naprosto bezpečná. Kutálíte se až padesátikilometrovou rychostí ze svahu, zatímco jste chráněni průhlednou bublinou. Zorbing je neuvěřitelná zábava, smích a adrenalin v jednom. Zorbing se stal opravdovým hitem, tak neváhejte a přijďte si ho vyzkoušet jak v létě, tak i v zimě!

Program

Po příjezdu na zorbingovou dráhu budete seznámeni se základními bezpečnostními pravidly a s možnostmi, jak si zorbing pořádně užít. Na pokyn obsluhy vlezete tunelem do zorbovací koule a připoutáte se. Pak už začne pracovat adrenalin. Po uvolnění koule na svahu Vám rotování v gigantické bublině - jako novému zorbonautovi - zprostředkuje prožitek podobný stavu beztíže nebo akrobatického letu.

Čas

Zorbing trvá i s přípravou přibližně 15-20 minut.

Oblečení

Doporučeno je sportovní oblečení. V kapsách oděvu nesmí být žádné předměty. Náušnice, hodinky, spony ve vlasech řetízky a další věci, které by mohly v kouli způsobit úraz účastníků nebo poškodit kouli je nutné před vstupem odložit. Do koule se vstubuje bez obuvi.

Omezení


Zorbing není doporučen osobám menším 140 cm, protože jsou malé do postrojů uvnitř koule. Maximální hmotnost jedné osoby je 95 Kg, výška 2m. Osoby mladší 18 let mohou provozovat zorbing jen se souhlasem zákonného zástupce. Zorbing není vhodný pro těhotné ženy a osoby se zdravotními problémy.

Sezóna a počasí

Počasí, kromě prudkého větru a bouřky, nemá vliv na zorbing, ale doporučuje se pro lepší zážitek slunečno a počasí bez deště.

Objednávka

Min. týden předem.

Přehled variant zážitku Zorbing

Stupava

Název Počet osob Cena včetně DPH
Jedna jízda pro dvě osoby  Zorbování na Stupavě je možné celoročně. 958 Kč

Video+420 572 547 183

 Let balónem v Alpách- přelet Alp
Navrhněte nám zážitek

Zážitky

Určení

Informace

Zážitky v krajíchZážitky
Sháníte dárek a došla Vám inspirace? Prohledali jste svou bezednou studnici nápadů a narazili jste na samé dno?

Copyright © 2009cc MACHIN-GLOBAL s.r.o.
Tvorba www stránek MACHIN.cz, webhosting HOSTSERVIS.cz


Partneři:
Warning: file_get_contents(http://paticky.machin-global.cz/zo.php?sekce=web&id_web=24&delic=%20|%20): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /www/doc/www.zazij.eu/www/components/footer.php on line 130
| vyhlídkový let balónem | regály | Last minute Egypt | ... další partneři

Máte zajímavý web s obsahem věnovaným zážitkům a chcete vyměnit odkazy, neváhejte nás kontaktovat.