Zážitky a Dárky

Nejprodávanější zážitky


Vyhlídkový let balónem ZMĚNA IMAGE / PROMĚNA

Novinky ze světa zážitků a dárků


Vyhlídkový let balonem v pasažérských balonech pro až 16 pasažérů již od 1 990,- Kč/osoba.

Let realizujeme se stewardem/stewardkou na palubě, kde se již během letu podávají nelko nápoje.

Letenka má platnost 2 roky od data jejího zakoupení. Letenku lze prodloužit.

Při nákupu stačí uhradit zálohu 500,- Kč/letenka a doplatek můžete uhradit kdykoliv později, nejpozději před letem.

Nabídka letenek na let balónem za bezkonkurenční vánoční akční cenu již od 2 200,- Kč/osoba.

Nyní můžete uhradit pouze zálohu 500,-Kč/osoba/letenka, doplatek nejpozději před letem.

Doba trvání akce do 24.12.2013.

Darujte svým blízkým, kamarádům nebo obchodním partnerům zážitek v podobě letu balónem. Máme pro Vás nachystanou letenku a vánoční certifikát v dárkovém balení.

Z důvodu poruchy telefonu 572 547 183 volejte na telefonní číslo 572 547 184 nebo mobilní telefony 603 155 017, 774 996 806, 774 255 585, 774 155 017. Váš požadavek nebo dotaz nám můžete rovněz poslat e-mailem na info@zazij.eu.

Na odstranění poruchy se intenzivně pracuje.

Děkujeme za pochopení, team ZAŽIJ.EU

Archiv novinek

OBLÍBENÉ DÁRKY A ZÁŽITKY

Vítejte na stránkách Zazij.eu


Trápíte se s výběrem dárku pro Vašeho milého, pro maminku či kamaráda? Vězte, že nejlepším dárkem je zážitek. Ze zážitku nikdy nevyrostou. Zážitek jim nezevšední. Zážitek se nerozpadne ani nerozbije. Na zážitek se jen tak zbůhdarma nepráší. Na zážitek se zkrátka nezapomíná!

U nás najdete zážitky pro každého. Romantické zážitky. Adrenalinové zážitky. Zážitky relaxační. Zážitky pro krásu. Sportovní zážitky. Zážitky pro muže, pro ženy, pro páry, pro staré i mladé, zážitky pro rodiny či pro firemní kolektivy. Zážitky pro hrdiny i pro stydlivky, zážitky pro sportovce i romantiky. Zážitky pro lidi ze všech koutů republiky.

Naše dárky mají velké plus. Zážitky v nich skryté jsou velkolepé, nezapomenutelné a přitom pro Vás – dárce – zcela bez starostí. Našim zážitkům a Vaší spokojenosti – potažmo spokojenosti obdarovaných - totiž věnujeme nadstandardní péči. Spolu se zážitkem nabízíme spolehlivost a vysokou kvalitu. Jsme si dobře vědomi, že kvalita našich služeb je rovna kvalitě prožitého zážitku, tedy splnění očekávání dárce a radosti obdarovaného. O Vaši spokojenost se stará profesionální tým odborníků na zážitky.

Zážitek z dárku je snadno srovnatelný se zážitkem z kvalitně prožité dovolené, se zážitkem z komfortního ubytování jakož i se zážitkem z uspokojivého spojení adrenalinu a relaxace, tedy z lyžování. I tady si víme rady. Nabízíme Vám ta nejlepší místa pro Vaši dovolenou, nejlepší lokality pro lyžování, nejútulnější útočiště pro ubytování. Dovolená s námi bude pro Vás zážitkem!


+420 572 547 183

Thajská masáž
Navrhněte nám zážitek

Zážitky

Určení

Informace

Zážitky v krajíchZážitky
Sháníte dárek a došla Vám inspirace? Prohledali jste svou bezednou studnici nápadů a narazili jste na samé dno?

Copyright © 2009cc MACHIN-GLOBAL s.r.o.
Tvorba www stránek MACHIN.cz, webhosting HOSTSERVIS.cz


Partneři:
Warning: file_get_contents(http://paticky.machin-global.cz/zo.php?sekce=web&id_web=24&delic=%20|%20): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /www/doc/www.zazij.eu/www/components/footer.php on line 130
| vyhlídkový let balónem | regály | Last minute Egypt | ... další partneři

Máte zajímavý web s obsahem věnovaným zážitkům a chcete vyměnit odkazy, neváhejte nás kontaktovat.